LUKSUSOWE
APARTAMENTY

Z WIDOKIEM NA BAŁTYK

BLOG

Apartamenty wakacyjne alternatywą dla hoteli

Internet pęka w szwach od ofert apartamentów pod wynajem oraz turystów ich poszukujących. Od lat stają się oczywistą alternatywą dla hoteli. Dlaczego tak się dzieje i co wyjątkowego jest w prywatnych lokalach z punktu widzenia wynajmujących?

Czytaj więcej...
 
 

Czym charakteryzuje się uzdrowisko?

Nie każda miejscowość może zostać uzdrowiskiem. Taki tytuł nosi Świnoujście, w którym znajdują się nasze apartamenty. Jakie warunki miasto musi spełnić, aby poszczycić się takim wyróżnieniem?

Czytaj więcej...

Cechy apartamentów luksusowych

Duża różnorodność na rynku nieruchomości wymusiła na deweloperach konieczność określenia cech nieruchomości luksusowych. Czym cechują się apartamenty o podwyższonym standardzie?

Czytaj więcej...
 
 

2018 będzie dobrym rokiem dla inwestorów

Rok 2017 jest wynikiem trwających do kilku lat procesów na rynku polskich nieruchomości luksusowych. Wiodącą lokalizacją inwestycji na terenie Europy Środkowej, w tym segmencie jest właśnie Polska, w tym głównie stolica i polskie wybrzeże.

Czytaj więcej...

Kim jest operator nieruchomości?

Najem krótkoterminowy jest coraz popularniejszą formą inwestowania. Początkujący inwestorzy mogą jednak mieć problemy z odpowiednim zarządzaniem wynajmowaną nieruchomością. Z pomocą przyjść mogą wykwalifikowani zarządcy, zwani operatorami wynajmu lub operatorami nieruchomości.

Czytaj więcej...
 
 

Coraz lepsza sytuacja na rynku nieruchomości luksusowych

Coraz lepsza sytuacja na rynku nieruchomości luksusowych. Tendencja wzrostowa utrzyma się kolejne 5 lat. 

Od 2012 do 2016 roku wartość polskiego rynku nieruchomości premium i luksusowych wzrosła o ponad 40% . Co więcej, zmiany idą w dobrym kierunku i tendencja wzrostowa ma utrzymać się przez najbliższe kilka lat.

Czytaj więcej...

Jak inwestować w nieruchomości, czyli kup i wynajmuj

Polacy, którzy chcą zainwestować swoje pieniądze coraz częściej wybierają nieruchomości. Najem uważany jest za bezpieczną formę inwestowania, przynoszącą długofalowe korzyści. Coraz większą popularnością cieszy się jednak stosunkowo nowa forma najmu - najem krótkoterminowy. Na czym on polega i czy jest bardziej opłacalny od długoterminowego?

Czytaj więcej...
 
 

Początkujący inwestor. Skąd brać wiedzę na temat inwestowania?

Trzymanie pieniędzy na koncie w banku czy pod poduszką nie jest najlepszym pomysłem - znacznie lepiej je zainwestować. Pytanie tylko, jak to robić mądrze. Nie mając własnych doświadczeń z inwestowaniem dobrze jest skorzystać z wiedzy innych. Gdzie najlepiej szukać porad dotyczących inwestowania?

Czytaj więcej...

Nowy trend - nieruchomości wakacyjne

Coraz większą popularnością cieszy się w Polsce inwestowanie w nieruchomości luksusowe oraz wakacyjne. Rynek nieruchomości luksusowych wciąż się kształtuje, jednak raporty pokazują, że od 2012 do 2016 roku zwiększył się o 40%.

Drugim rosnącym rynkiem są nieruchomości wakacyjne i tak zwane aparthotele. Te pierwsze mają sporo zalet, ale nie są też pozbawione wad. Po pierwsze miłą perspektywą jest posiadanie domu czy apartamentu w ciekawym miejscu w górach lub nad morzem - na przykład w Świnoujściu.

Czytaj więcej...
 
 

Jesteś inwestorem? Jak wybrać odpowiednią nieruchomość?

Inwestycje w nieruchomości cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Uważane są za bezpieczne i przynoszące stosunkowo szybki zwrot. Na co zwrócić uwagę szukając nieruchomości pod inwestycję i jakie są najnowsze trendy?

Aby móc liczyć na szybki i zyskowny wynajem, musimy wybrać atrakcyjną z punktu widzenia najemcy, nieruchomość. Należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Najważniejsza wydaje się lokalizacja.

Czytaj więcej...

Świnoujście – idealna lokalizacja dla apartamentów

Polskie Morze stało się celem dla wielu osób chcących zainwestować pieniądze w kupno i późniejszy wynajem luksusowych apartamentów. Jednym z nadmorskich miejscowości jest Świnoujście.

Apart Park, jako zespół inwestorów może pochwalić się trafną decyzją w kwestii doboru lokalizacji apartamentów. Apartamentowce powstają niemal tuż przy najszerszej plaży Bałtyku, w Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia.

Czytaj więcej...
 
Projekt i wykonanie FN-Serwis Sp. J.