LUKSUSOWE
APARTAMENTY

Z WIDOKIEM NA BAŁTYK

BLOG

Nowy trend - nieruchomości wakacyjne

Coraz większą popularnością cieszy się w Polsce inwestowanie w nieruchomości luksusowe oraz wakacyjne. Rynek nieruchomości luksusowych wciąż się kształtuje, jednak raporty pokazują, że od 2012 do 2016 roku zwiększył się o 40%.

Drugim rosnącym rynkiem są nieruchomości wakacyjne i tak zwane aparthotele. Te pierwsze mają sporo zalet, ale nie są też pozbawione wad. Po pierwsze miłą perspektywą jest posiadanie domu czy apartamentu w ciekawym miejscu w górach lub nad morzem - na przykład w Świnoujściu.

Czytaj więcej...
 
 

Jesteś inwestorem? Jak wybrać odpowiednią nieruchomość?

Inwestycje w nieruchomości cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Uważane są za bezpieczne i przynoszące stosunkowo szybki zwrot. Na co zwrócić uwagę szukając nieruchomości pod inwestycję i jakie są najnowsze trendy?

Aby móc liczyć na szybki i zyskowny wynajem, musimy wybrać atrakcyjną z punktu widzenia najemcy, nieruchomość. Należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Najważniejsza wydaje się lokalizacja.

Czytaj więcej...

Świnoujście – idealna lokalizacja dla apartamentów

Polskie Morze stało się celem dla wielu osób chcących zainwestować pieniądze w kupno i późniejszy wynajem luksusowych apartamentów. Jednym z nadmorskich miejscowości jest Świnoujście.

Apart Park, jako zespół inwestorów może pochwalić się trafną decyzją w kwestii doboru lokalizacji apartamentów. Apartamentowce powstają niemal tuż przy najszerszej plaży Bałtyku, w Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia.

Czytaj więcej...
 
Projekt i wykonanie FN-Serwis Sp. J.