Data

Apartamenty z wyżywieniem w Świnoujściu

Na wypoczynek z wyżywieniem w Świnoujściu decyduje się coraz więcej turystów. Jest to opcja, dzięki której można cieszyć się wolnym czasem razem z rodziną - bez konieczności gotowania, zmywania, czy też robienia zakupów. Zadbaliśmy o to, aby nasze apartamenty w Świnoujściu były bardzo klimatyczne, wygodne, a także estetyczne pod względem wizualnym. Rezerwacja pobytu - można jej dokonać za pomocą naszej strony internetowej. Oczywiście w przypadku pytań odnośnie konkretnego apartamentu z wyżywieniem nasz personel jest do Państwa dyspozycji.

Apartamenty z wyżywieniem i nie tylko

Strefa gastronomiczna to bardzo ważne miejsce w naszym kompleksie. Korzystać mogą z niej klienci, którzy zdecydowali się na nasze apartamenty z wyżywieniem nad morzem. Dzięki bogatej ofercie oraz zmieniającemu się menu każdy z pewnością znajdzie dla siebie pyszny posiłek - zarówno dorośli, jak i dzieci.

Jak na hotel z basenem i SPA w Świnoujściu przystało nasze pełnowartościowe posiłki przygotowywane są ze świeżych, regionalnych składników, które pod czujnym okiem doświadczonego szefa kuchni zmieniają się w pyszne dania. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opiniami osób, które zdecydowały się na nasze apartamenty nad morzem ze śniadaniem - z pewnością przekonają one Państwa do dokonania rezerwacji.

Atrakcje w Świnoujściu dostępne są przez cały rok. Dodatkowo w sezonie letnim nasz hotel nad morzem przy plaży w Świnoujściu udostępnia klientom specjalnie wydzieloną plażę. Decydując się na wypoczynek z wyżywieniem można korzystać z niej cały dzień - bez konieczności robienia przerwy na gotowanie, czy też zakupy.